• et
  • en
  • fi
  • ru
+ 372 47 37 065 info@salm.ee Kooli 5, 90502 Haapsalu Reg. nr. 90012432

Sihtasutuse juhataja
Anton Pärn
anton.parn@salm.ee
5097306

Sekretär
Aire Zimmer
info@salm.ee
4737065

Finantsjuht
Piret Mägi
piret.magi@rtk.ee

Haldusjuht
Märt Maiste
mart.maiste@salm.ee
5024273

Peavarahoidja
Eve Otstavel
otstavel@salm.ee
4737665

Koguhoidja
Olga Velikanova
4737665

Teadur
Asta Veenpere
asta.veenpere@salm.ee
4737048

Raamatupidaja
Riina Leht
riina.leht@salm.ee

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Maarja Kõuts
maarja.kouts@salm.ee
53327332

Muuseumipedagoog
Karin Mägi
karin.magi@salm.ee
59196712

SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid

47 37 065
info@salm.ee
Kooli 5, Haapsalu

Haapsalu piiskopilinnus

Muuseumi kassa: 5385 3575

Haapsalu piiskopilinnuse juhataja
Kaire Tooming
kaire.tooming@salm.ee
528 2787

Müügi- ja haldusjuht
Marika Peberg
marika.peberg@salm.ee
5184664

Iloni Imedemaa

Iloni Imedemaa juhataja
Anne Suislep
imedemaa@salm.ee
58362803

Iloni Imedemaa tegevusjuht
Maarja Aaloe
maarja.aaloe@salm.ee
5276244

Iloni Imedemaa tegevusjuhendaja
Merle Liivlaid
merle.liivlaid@salm.ee
5276244

Iloni Imedemaa tegevusjuhendaja
Julia Prokoptšuk
julia.prokoptsuk@salm.ee
5276244

Raudtee- ja Sidemuuseum

Juhataja
Deana Põder
473 3006
52 89531
deana.poder@salm.ee

Teadur-kuraator
Tõnu Tammearu
473 3691
53 494914
tonu.tammearu@salm.ee

Haapsalu raekoda

Muuseumi kassa: 473 7665

Ants Laikmaa muuseum

Administraator
Eha Nõmm
laikmaa@salm.ee
4729756