• et
  • en
  • fi
  • ru
info@salm.ee Kooli 5, 90502 Haapsalu Reg. nr. 90012432

“Jõulud kuurortlinnas!”

Korraldame sinu seltskonnale meeldejääva jõulupeo Haapsalus!

Kiires jõulusaginas on hea võtta aeg maha ja nautida hetke ilu. Väike vaikne kuurortlinn on selleks parim paik!

Tervitame pidulisi küünaldega kaunistatud Haapsalu piiskopilinnuse peaväravatornis. Sealt saab alguse tore rännak keskaegsesse linnusesse, laternatulede valgel. Külastame ka suursugust toomkirikut. Seejärel saavad peokülalised osa kaunist näitusest Haapsalu raekojas. Näitus “Kuurortlinna teejuht” jutustab Haapsalu linna kujunemisest hinnatud kuurortlinnaks. Pidusööki saab nautida väga erilises paigas – Eesti puitarhitektuuri tõeliseks pärliks peetavas Haapsalu raudteejaamas. Oma keiserliku õhustikuga on see paik meeldejäävaks peoõhtuks justkui loodud.

Hind: 924 €

Pakkumine sisaldab: põnevat ringkäiku laternatulede valgel Haapsalu linnuses ning näitusekülastust ajaloolises Haapsalu raekojas parima asjatundja saatel, maitsvat üllatustervitust nii linnuse peavärava tornis kui raekojas, peoruumi kasutust ja teenindust Haapsalu raudteejaamas.

Kestus 4,5 h.

Hinnale lisandub: jõulumenüü Roosta Catering´ilt.

Pakkumine on koostatud kuni 40 inimesele, kuid vajadusel saame vastu võtta ka suurema seltskonna.

Võta julgesti ühendust, küsi lähemalt ja broneeri!

info@salm.ee, tel: + 372 53327332

Küsi meilt ka soodsaid soovitusi transpordi ja majutuse osas!

Jõulukingi soovitus:

Meil on lahendus ka teie iga-aastasele murele, mida jõulukingituseks teha.

Selle asemel, et kulutada raha sahtlinurka seisma jäävatele esemetele, soovitame panustada heategevusse! Meil on käimas Haapsalu toomkirikule uue kauakestva vaskplekk-katuse jaoks raha kogumine. Iga annetaja nimi jäädvustatakse vasktahvlile, mis jääb paarisajaks aastaks Haapsalu toomkiriku katusele, tunnistuseks tehtud heateost. Lähemat infot leiab siit