• et
  • en
  • fi
  • ru
info@salm.ee Kooli 5, 90502 Haapsalu Reg. nr. 90012432
Iloni Imedemaa
Haapsalu linnus

Raudtee-, Side- ja Kultuuriloomuuseum

Raudtee- ja Sidemuuseumi kassa: 473 4574
raudtee@salm.ee
Haapsalu raekoja kassa: 473 7665
raekoda@salm.ee

Juhataja
Talis Vare
(+372) 51 84 530
talis.vare@salm.ee

Raudtee- ja Sidemuuseumi teadur-kuraator
Tõnu Tammearu
473 3691
(+372) 53 494 914
tonu.tammearu@salm.ee

Ants Laikmaa muuseumi administraator
Eha Nõmm
laikmaa@salm.ee
47 29 756

Iloni Imedemaa

Muuseumi kassa: (+ 372) 52 762 44
imedemaa@salm.ee

Juhataja
Maarja Kõuts
maarja.kouts@salm.ee
(+372) 58 362 803

Tegevusjuht
Triin Reemann
triin.reemann@salm.ee
(+372) 52 762 44

Tegevusjuht
Julia Prokoptšuk
julia.prokoptsuk@salm.ee
(+372) 52 762 44

Tegevusjuht
Merlin Seppi
merlin.seppi@salm.ee
(+372) 52 76 244

Anne Suislep (lapsepuhkusel)

Haapsalu linnus

Muuseumi kassa: (+372) 53 853 575
linnus@salm.ee

Juhataja
Kaire Tooming
kaire.tooming@salm.ee
(+372) 52 82 787

Ekspositsioonijuht
Jaak Mäll Phd
jaak.mall@salm.ee
(+372) 51 62 405

SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid
Kooli 5, Haapsalu
tel 47 37 065
info@salm.ee 

Sihtasutuse juhataja
Anton Pärn
anton.parn@salm.ee
(+372) 50 97 306

Sekretär
Aire Zimmer
info@salm.ee
47 37 065

Raamatupidaja
Rutt Lillepea
rutt@eladne.ee

Haldusjuht
Märt Maiste
mart.maiste@salm.ee
(+372) 50 24 273

Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Hele Otti
hele.otti@salm.ee
(+372) 56 822 009

Pedagoog
Karin Mägi
karin.magi@salm.ee
(+372) 59 196 712

Peavarahoidja
Eve Otstavel
otstavel@salm.ee
(+372) 47 37 665

Teadur
Asta Veenpere
asta.veenpere@salm.ee

Koguhoidja
Olga Velikanova
olga.velikanova@salm.ee
47 37 665