• et
info@salm.ee Kooli 5, 90502 Haapsalu Reg. nr. 90012432

Jõulupeod muuseumides!

Korraldame jõulupidusid nii täiskasvanutele kui lastele. Allpool saate tutvuda peopaketiga, mis sobivad näiteks asutuste jõulupidudeks täiskasvanutele. Lastepidude programmideks leiab ideid siit. Soovi korral paneme kokku just teie seltskonnale sobiva peokava. Võtke meiega julgesti ühendust: info@salm.ee

“Jõulud kuurortlinnas!”

Korraldame sinu seltskonnale meeldejääva jõulupeo Haapsalus!

Kiires jõulusaginas on hea võtta aeg maha ja nautida hetke ilu. Väike vaikne kuurortlinn on selleks parim paik!

Tervitame pidulisi küünaldega kaunistatud Haapsalu piiskopilinnuse peaväravatornis. Sealt saab alguse tore rännak keskaegsesse linnusesse, laternatulede valgel. Külastame ka suursugust toomkirikut. Seejärel saavad peokülalised osa kaunist näitusest Haapsalu raekojas. Näitus “Kuurortlinna teejuht” jutustab Haapsalu linna kujunemisest hinnatud kuurortlinnaks. Pidusööki saab nautida väga erilises paigas – Eesti puitarhitektuuri tõeliseks pärliks peetavas Haapsalu raudteejaamas. Oma keiserliku õhustikuga on see paik meeldejäävaks peoõhtuks justkui loodud.

Pakkumine sisaldab: põnevat ringkäiku laternatulede valgel Haapsalu linnuses ning näitusekülastust ajaloolises Haapsalu raekojas parima asjatundja saatel, maitsvat üllatustervitust nii linnuse peavärava tornis kui raekojas, peoruumi kasutust ja teenindust Haapsalu raudteejaamas.

Kestus 4,5 h.

Pakkumine on koostatud kuni 40 inimesele, kuid vajadusel saame vastu võtta ka suurema seltskonna.

Võta julgesti ühendust, küsi lähemalt ja broneeri!

info@salm.ee, tel: + 372 53327332

Küsi meilt ka soodsaid soovitusi transpordi ja majutuse osas!